Spotkanie opłatkowe seniorów 70+ z całej parafii

Aktualności » Spotkanie opłatkowe seniorów 70+ z całej parafii

W tych dniach odbywa się wiele spotkań opłatkowych różnych grup i wspólnot. Również w naszej Parafii p.w. św. Wawrzyńca w Zagórzanach, Parafialny Oddział Caritas zorganizował spotkanie opłatkowo-noworoczne dla Seniorów 70+ z całej Parafii. Spotkanie obyło się w Niedzielę 21 stycznia w Restauracji ,,Stary Dworzec". O godz. 14.00 zastała odprawiona Msza Św. celebrowana przez ks. proboszcza Zdzisława Oćwieję, następnie Seniorzy, a było ich 142 osób, składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem. Kolejnym punktem programu był obiad przygotowany przez pracowników restauracji pod bacznym okiem pani Danuty Szpyrkowej, a następnie kawa, ciasto i wspólne kolędowanie. Uroczyste spotkanie uświetnił śpiew chóru parafialnego w czasie Mszy św. i piękny koncert kolęd na zakończenie spotkania.

Wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak wyjątkowego klimatu życzliwości i radości: czcigodnym Seniorom, Oddziałowi Caritas, pani Danucie, parafialnemu chórowi, rodzinom Seniorów, niech Pan Bóg błogosławi przez cały rok, a Matka Boża Pocieszenia otacza płaszczem opieki.