Pierwsza Komunia Święta

Aktualności » Pierwsza Komunia Święta

Niedziela, 7 maja, była dla 25 dzieci, ich rodziców i całych rodzin wielkim świętem. W tym dniu właśnie, przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Od samego rana każdy obecny na Mszy św. w naszym kościele mógł zauważyć, że to wyjątkowy dzień dla całej naszej parafii. Około godziny 10.45  wszyscy zgromadzili się w kościele gdzie rodzice  udzieli im swojego błogosławieństwa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Niech ich miłość cały czas się pogłębia i daje owoce w ich gorliwości i częstym przyjmowaniu Komunii Świętej.

Niech ten dzień pamiętają do końca swojego życia jako jeden z tych najpiękniejszych. Życzymy im, aby zawsze z taka radością i z takim przejęciem przyjmowali Komunię Świętą na każdej Mszy na jakiej będą.