Informacje parafialne » Ogłoszenia parafialne

1. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na renowację naszego kościoła. Na koncie jest 111.151 zł – po wypłaceniu 15.000 zł. za chodniki na cmentarzu.

2. Dzisiejsza niedziela w szczególny sposób w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Umiejmy roztropnie korzystać z dobrodziejstw mediów. Zadbajmy też o to, aby właściwie i dla swojego ubogacenia umiejętnie korzystało z nich nasze młode pokolenie.

3. Kalendarz liturgiczny:
             Wto. - św. Stanisława Kostki - patrona młodzieży, zapraszamy do modlitwy.
             Pią. - św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
Solenizantkom, solenizantom i jubilatom  składamy serdeczne życzenia i polecamy w modlitwie.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia, zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a szczególnie kl. III Gim. wraz z rodzicami.

5. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Uniwersytet św. Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli, wiele ciekawych artykułów.
Od najbliższej niedzieli będą do nabycia kalendarze rolników w cenie - 21 zł. i kalendarze
ścienne - 5 zł .

7. Spotkania: w piątek o 18.00 - grupa młodzieżowa i lektorzy,
                       w sobotę o godz. 9.00 – ministranci,
                       w sobotę o godz. 10.00 – DSM.

8. Msze św.: codziennie o godz. 7.00 i 18.00, a w sobotę rano o godz. 8.00 i 18.00. W kościele na Krzyżówce w środę i piątek o godz. 17.00.

9. W piątek na godz. 19.00 zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na kolejne spotkanie – bardzo proszę o liczną obecność.