Na Krzyżówce kolejne spotkanie z Matką Bożą Fatimską - 13.07.2017

Aktualności » Na Krzyżówce kolejne spotkanie z Matką Bożą Fatimską - 13.07.2017

Kolejne spotkanie z Matką Bożą Fatimską na krzyżówce miało miejsce 13 czerwca. Licznie zebrani wierni uczestniczyli w modlitwie różańcowej, następnie Dróżkach do Siedmiu Boleści Matki Bożej a po niej w Uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. Bogusław Czech – nasz rodak, zaś Słowo Boże wygłosił ks. Antoni Bielak – Ojciec Duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Kaznodzieja przypomniał w homilii o potrzebie czczenia Maryi nie tylko 13-stego każdego miesiąca ale także w pierwsze soboty. Wyjaśnił na czym polega nabożeństwo pierwszych 5 sobót miesiąca i przedstawił słowa Matki Najświętszej, jakie skierowała do fatimskich pastuszków właśnie o tym nabożeństwie. Uroczystość zakończyła procesja z radosnym Magnificat na ustach.